Proč dveře od firmy Jesh s.r.o.

Firma Jesh s.r.o. nabízí širokou škálu moderních vstupních dveří EUROCOLOR!

Důležitým prvkem, který významně rozhoduje o vzhledu domu, jsou vstupní dveře.

Dveře EUROCOLOR jsou vyrobeny z vysoce kvalitního PVC a spojují v sobě kvalitu a moderní vzhled, co tvoří elegantní vchod do objektu. Všechny dveře EUROCOLOR zajišťují harmonické spojení s okny a vytvářejí tak nezapomenutelný vizuální prožitek.

Dveře EUROCOLOR jako klasické vstupní dveře jsou velmi stabilní, mají dobrou tepelnou a zvukovou izolaci, nepřekonatelné těsnění a téměř nulové náklady na údržbu (oproti dřevěným vstupním dveřím stačí obyčejný čistící prostředek a voda).

Dveře EUROCOLOR nabízí vhodnou konstrukci křídel a rámu s prahem, termickou vložkou a speciálním těsněním. Stabilitu pak zajišťuje kovová výztuž, která má velmi dobré statické vlastnosti
a několika bodové zavírání skutečně chrání proti vloupání.

Trvanlivost dveří a spokojenost užívání zajišťuje moderní a spolehlivé kování výlučně zahraničních výrobců, jak např.: GU, FUHR a ROTO. Dodávány jsou v několika provedení, v závislosti na přání zákazníka.

Zvláště doporučujeme automatické kování s 3 samostatnými jazýčky nebo kování se speciálními trny, které zajišťují ještě větší bezpečí.
Používané ve dveřích EUROCOLOR panty Dr Hahn se charakterizují vysokou nosností a spolehlivostí.

Dveře EUROCOLOR mají rovněž elegantní kliky firmy HOPPE, které jsou dodávány v několika barvách. Jejich moderní vzhled, konstrukce a použitý kvalitní materiál zajišťují spolehlivost a dlouholeté užívání.

Abychom splnili požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků, firma EUROCOLOR nabízí širokou škálu dveřních výplní různých barev a provedení. Podrobné informace týkající se nabídky dveřních výplní jsou dostupné ve všech prodejnách EUROCOLOR.

Firma EUROCOLOR má rovněž k dispozici širokou nabídku skelních výplní, úchytek, klepadel a jiných doplňků.

Nabízíme tedy vše, co je vyžadováno od moderních vstupních dveří!

Ukázkové příklady dveří EUROCOLOR

©2011 Jesh s.r.o.   Developed by Vít Exner.