Okna COMFO

Problém s místem? S okny COMFO už ne!

Okna, která se otevírají z vnitřku často zbytečně zaujímají příliš mnoho místa v kuchyni nebo pokoji. Musíme být opatrní při otevíraní okna, aby nezavadit o nábytek nebo dekoraci oken. Toho typu problémy se vůbec neobjevují, díky použití nového výrobku v nabídce firmy Jesh s.r.o. – okna COMFO. Použití speciálního kování otevíravo-sklopného v okně COMFO umožňují lehké a pohodlné otevíraní okna stejně tak jako v případě typických dveří posuvných.

Okna COMFO jsou zvlášť doporučovaná do kuchyní, kde velmi často nábytek neumožňuje lehké a pohodlné otevíraní oken.

Při otevíraní oken COMFO není třeba používat sílu a námaha je zbytečná, protože místo křídla při otevíraní se zvedá pouze těsnění – a při zavíraní zase klesá. Systém má také skrýtou mikroventilaci. Při otočení kliky o 180° se otevírá horní těsnění křídla a tvoří se spára, která umožňuje přívod čerstvého vzduchu, díky tomu ani déšť, ani dotěrný hmyz nebo prach se dostanou dovnitř.Uzavírací čepy s hřibovou hlavou a bezpečnostní uzávěry zajišťují vysokou úroveň ochrany proti vyvracení.

Okna COMFO jsou dostupná v každém okenním systému, který se nachází v nabídce firmy Jesh s.r.o. (s výjimkou systému CLIMA).

Výbava

  • Okna COMFO jsou ve standardu vybavená dvojsklem s technologií Super Spacer®
  • snižujíc náklady na energetickou spotřebu, díky minimální tepelné vodivosti
  • vylučujíc jev kondenzace vodní páry na skle
  • minimalizujíc pravděpodobnost prasknutí skla následkem napětí - díky zvětšené pružnosti sjednocení rámky se sklem
  • prodlužujíc životnost skla a její vlastnosti - do 20 let.
  • Okna COMFO umožňují svobodu vybavení obytného prostoru a realizace smělé architektonické myšlenky se zdůrazněním estetiky.
©2011 Jesh s.r.o.   Developed by Vít Exner.