Okna SENSO

Bezpečný dětský pokoj – a Vaše starosti zmizí.

Okna oteviraji naš dům světu a tim způsobem lakaji i „male objevitele”, kteři si neuvědomuji nebezpeči, ktere na ně čiha. Někdy stači, aby ditě zvenči uslyšelo hlas kamarada, ktery ho bude volat a cele zvědave bude pomalu lezt po židli k oknu, aby ho otevřelo a dal si to už všichni umime představit ...

Firma EUROCOLOR proto zavedla na trh okna SENSO s novou technologií „Tilt-First” – vyklápění před otevřením.

Inteligentni bezpečnostni mechanizmus zablokuje křidlo ve vyklopene pozici po otočeni kliky o 90o (vodorovně). Specialni klika s cylindrickou vložkou neumožni změnit vyklopenou pozici okna na otevřenou. Teprve po otočeni kliče v klice se zamek uvolni a umožni otevřit okno. Toto řešeni je velice pružne, protože neomezuje žadneho člena domacnosti v jeho každodennich činnostech, např. ve větrani pokoje. Každy může bez kliče okno vyklopit, ale nemůže ho už otevřit. Použity zamek v kovani je možne v připadě, když už neni nutne zabezpečit okno před otevřenim, bez problemů z obvodu kovani vyjmout.

Okna SENSO s kování do dětského pokoje je dostupné v každém okenním systému nacházejícím se v nabídce Jesh s.r.o., avšak jenom s výklopně-rozvíracím kováním.

Okna SENSO mají koloristiku a standardní vybavení odpovídající okenním systémům ECONO 70, BRILLANT, BRILLANT 80 i ENERGO.

©2011 Jesh s.r.o.   Developed by Vít Exner.